Jeśli nie potrafisz stworzyć własnej strony skontaktuj się z nami

Logowanie

Wprowadź login i hasło

Pozycjonowanie

Czym jest Pozycjonowanie stron WWW ?

Pozycjonowanie stron WWW, zwane również w skrócie SEO (SEO - Search Engine Positioning), to szereg procesów i dział‚ań„ mających na celu wypromowanie Twojej strony WWW tak, by pod czas wyszukiwania jej w internetowych przeglądarkach ? np. Google ? strona pojawiał‚a się™ jako jeden z pierwszych wyników. A co za tym idzie, zwię™kszył‚a sićę jej popularnoś›ć‡ i liczba odwiedzają…cych.

Jakie są… rodzaje pozycjonowania ?

Rozróżnia się™ wiele rodzajów pozycjonowania stron www. Najcz궛ciej mówi się™ o pozycjonowaniu poprzez linki sponsorowane lub o pozycjonowaniu naturalnym.

W dalszej kolejnoś›ci omówimy™ również pozycjonowanie lokalne oraz regionalne.

Wszystkie te sposoby znacznie różnią… się™ od siebie, mają… jednak jeden wspólny cel ? wypromować‡ Twoja stronę internetową… i sprawić‡ by był‚a popularna.

Twoja firma a wynik w wyszukiwarce ? co zyskasz poprzez kampanie AdWords ?

Zacznijmy od mał‚ego testu, wejdź proszć™ na stronć™ wyszukiwarki Google.pl.

Wpisz jakć…kolwiek frazć™, bć…dź wyrałźenie w okno przeglć…darki, kliknij Enter.

Co widzisz ? (Dla uł‚atwienia dodał‚em niebieskie ramki.)

Pierwsze wyniki wyszukiwania oraz miejsce po prawej stronie przeznaczone jest dla firm posiadających reklamę w Adwords. Wię™kszość‡ internautów przeglą…da tylko od trzech do pięciu pierwszych pozycji wyszukiwania, dlatego tak ważne jest by już teraz zainteresować‚ się™ naszą… ofertą…. Żeby był‚o jeszcze lepiej, nie pł‚acisz ani grosza za samo wyświetlenie twojej reklamy. Dopiero gdy ktoś› wejdzie na twój serwis ponosisz koszt (okoł‚o 60-90groszy) ale jak widzisz pł‚acisz tylko za potencjalnego klienta.

Jak ustalić‡ koszt za wejś›cie na moja stronę™? Tego nie można przewidzieć‡ od razu, zależy to gł‚ownie od tego na jakie hasł‚a w wyszukiwarce pojawiać‡ ma sić™ twoja firma. Pamię™taj jednak że sam ustalasz jaką… kwotę™ chcesz przeznaczyć‡ na reklamę, stą…d możesz być‡ pewien że nie wydasz wię™cej niż planujesz. O resztę nie musisz się™ martwić‡, nasz konsultant pokieruje cię™ krok po kroku.

Teraz odpowiedz sobie na pytanie, co możesz zyskać‡? Odpowiedź jest prosta Im bardziej widoczna jest Twoja strona, tym więcej ludzi zapozna sićę z twoją ofertą… !

Dalej już pł‚yną same korzyś›ci:

Nadal się™ zastanawiasz czy warto ?

Dlaczego warto wybrać‡ Naszć… ofertć™ efektywnego pozycjonowania Twojej strony ?

Na start gdy rozpoczynasz u Nas nową… kampanię reklamową otrzymujesz kupon o wartoś›ci 250 zł‚ do wykorzystania w ramach Twojej kampanii. I to GRATIS już na starcie !

Mał‚o tego, w odróżnieniu od innych firm, dbamy o swoich klientów i sprawdzimy dla Ciebie jakie frazy bedą… najskuteczniejsze przy promowaniu Twojej firmy a jakie okazał‚yby się™ tylko stratą… pieniędzy. Doskonale zdajemy sobie sprawć™, że pł‚acisz za jakość usł‚ugi a nie tylko za samą usł‚ugę™ ! Wiemy, że mał‚e firmy nie mogć… sobie pozwolić‡ na nieefektywne i drogie pozycjonowanie. Dlatego oferujemy optymalne rozwiązania za mał‚e pieniądze, które zagwarantujć… pozytywne efekty już na począ…tku kampanii reklamowej !

Linki sponsorowane a pozycjonowanie naturalne, co daje lepszy efekt ?

Pozycjonowanie naturalne, bądź zwane tez organicznym to żmudna i ciężka droga do wypromowania swojej strony internetowej. Może ona potrwać‡ od kilku tygodni do kilku miesięcy zanim zobaczymy jej pierwsze efekty. Polega ona na cią…gł‚ym udoskonalaniu strony, jej treł›ć‡ musi być‡ wartoł›ciowa i mieć‡ charakter bardziej informacyjny.

Z linkami sponsorowanymi jest inaczej. Wybieramy najlepszą frazę™ dla naszej branży i zaczynamy w ramach niej się reklamować i promować‡. Reklama poprzez linki sponsorowane jest bardzo kontekstowa i dociera dokł‚adnie do tych osób, które sć… zainteresowane naszym produktem. Co za tym idzie zwię™ksza szansę™ na potencjalnego klienta a nie tylko kolejnego przypadkowego obserwatora, który nic nie kupi.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne i regionalne ?

Pozycjonowanie lokalne przeznaczone jest dla mał‚ych i ł›rednich firm, które nie chcą… bą…dź nie muszć… reklamować‡ się™ na cał‚y kraj, tylko wolą… pozyskiwać‡ lokalnych klientów. Pozycjonowanie lokalne polega na dopisaniu do frazy ogólnej miejscowości, bą…dź miejsca gdzie prowadzimy swoją… dział‚alność‡ i staramy sić™ pozyskać‡ klientów z najbliższego otoczenia. Przykł‚adową frazą… lokalną… może być‡: księgowość‡ Kalisz.

W ten sposób mamy pewnoł›ć‡, że osoba szukająca ofert związanych z ksić™gowoł›cić… w Kaliszu (przykł‚adowe miejsce naszej dział‚alnoł›ci), trafi wł‚ał›nie na Nas a nie na ofertę z Warszawy, czy innego miasta. Pozycjonowanie regionalnie wygląda podobnie jak opisane powyżej pozycjonowanie lokalne, z tą… różnicą… że nie ograniczamy się™ do dodania nazwy miejscowoś›ci a dopisujemy np. nazwę™ województwa, bą…dź regionu. Jest to opcja trochę™ droższa niż pozycjonowanie lokalne, a też jest skierowana do znacznie wię™kszej rzeszy klientów.

Co wię™c powinieneś zrobić‡ ?

Skontaktuj się™ z naszym konsultantem. On doradzi Ci co zrobić i z jakich usł‚ug skorzystać‡.

Kontakt możliwy pod tym adresem biuro@kreator-online.pl lub poprzez czat na naszej stronie głównej. Zapraszamy.

Sprawdź cennik

Kontakt

Wpisz swoje imię, nazwisko, adres email oraz treść wiadomości
Imię i nazwisko*
E-mail*
Treść wiadomości*
Przepisz kod* CAPTCHA Image  
Reload Image

KREO Design Mateusz Groszkowski


Gwiździny 15
13-300 Nowe Miasto Lubwaskie
NIP 877-139-78-38
TEL 721182619
E-mail biuro@kreator-online.pl